سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکان و مراکز پزشکی


سامانه نوبت دهی اینترنتی بانوبت(banobat.ir) با امکان اخذ نوبت ویزیت پزشکان مستقر در بیمارستانها و مراکز و مطب های مستقل پزشکی با اختصاص و ثبت نوبت مراجعه بیماران از طریق اینترنت پیاده سازی گردیده است. این سامانه با قابلیت ها و امکانات بسیار در این زمینه، سهولت جستجوی نوبت در گروههای تخصصی پزشکی و به تفکیک بیمارستانها و درمانگاهها و مطب پزشکان را فراهم آورده است. همچنین این سامانه بانک اطلاعاتی کاملی از مراجع مختلف پزشکی در جهت سهولت جستجو و دسترسی به این مراجع را در بستر خود دارد.

این سامانه تحت امتیاز شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات غرب به شماره ثبت ۹۱۶۶ به مدیریت عامل دکتر فرهاد مردوخی و با استناد به اخذ مجوزها، توافق نامه ها و ابلاغیه های ذیل ایجاد و مورد بهره برداری قرار گرفته است و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این شرکت می باشد.

هدف از راه اندازی این سامانه کاهش میزان اتلاف زمان در ترافیک و ازدحام منتهی به اخذ نوبت پزشکان و مراکز پزشکی و درعین حال توسعه عدالت اجتماعی و دسترسی یکسان از همه جا و در همه وقت در بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس دولت الکترونیک و توسعه فرهنگ شهروند الکترونیک است.

امید آنکه این حرکت در نیل به اهداف خود با تکیه بر بهره گیری از پیشنهادات و انتقادات اساتید، پزشکان و جامعه محترم پزشکی و نیز سایر صاحبنظران موفق باشد.

پشتیبانی: support@banobat.ir

متن خبر سازمان نظام پزشکی:

متن خبر نظام پزشکی